KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13035285

nr 1303 5285

Gustav Rudberg

(1915-2001), Sverige

Oljemålning, Sydländsk man. Signerad, daterad -57. Olja på duk, 78x57 cm

Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:52:09

Gustav Rudberg

Läs mer om Gustav Rudberg